Papírgyűjtés, amitől tisztábbá vált településünk

  • által titkár
  • 2014-10-03
  • Papírgyűjtés, amitől tisztábbá vált településünk bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Szeptember 24-én, jó időben sikerült megrendezni a már hagyományosnak nevezhető, régmúltban gyökerező környezetvédő napunkat. Sok gyermek, de talán még több szülő és nagyszülő járult hozzá sikeres gyűjtőmunkánkhoz. Ennek eredményeképpen összesen 5585 kg papírhulladékot sikerült átadni az AKSD Kft-nek, melyből az alsó tagozat 3586 kg-ot, a felső tagozat 1999 kg-ot teljesített.

Az osztályok eredményeit a következőképpen rangsoroltuk:

Alsó tagozat
III. hely: 4.b osztály, 1019 kg
III. hely: 3.b osztály,   624 kg
III. hely: 1.c osztály,   579 kg

Felső tagozat
III. hely:  7.b osztály,  365 kg
III. hely:  8.b osztály,  356 kg
III. hely:  6.b osztály,  353 kg

Természetesen a többi osztály is kivette részét a gyűjtőmunkából, amit köszönünk és továbbra is, várjuk tanulóink és a település valamennyi lakójának és vállalkozójának ilyen irányú támogatását. Bízunk benne, hogy az időközben elhíresült törvényi szabályozáson változtatni fognak a törvényalkotók és meghagyják számunkra a papírgyűjtés további lehetőségét.

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.