Februári hírek az iskolából

  • által admin
  • 2014-03-05
  • Februári hírek az iskolából bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A második félév eddig eltelt napjait versenyek jellemezték. A legnagyobb sikert Visztra Alexandra 7.b osztályos tanuló érte el, aki 2014. február 5-én Balmazújvároson a Kazinczy Ferenc emlékére rendezett „Szép Magyar Beszéd” verseny tankerületi fordulóján első helyezést ért el, így ő képviseli tankerületünket és iskolánkat az országos versenyen. Diákunknak és felkészítő tanárának Minier Mária Magdolnának gratulálunk, és az országos döntőhöz sok sikert kívánunk! Az országos történelem verseny megyei fordulóján Csenki Norbert 7.a és Murvai Nóra 8.a osztályos tanulók képviselik iskolánkat. A felmenő rendszerű országos vetélkedők iskolai fordulóin a következő helyezések születtek:

Teleki Pál földrajz-földtan verseny

7. évfolyam

1. Kiss Liliána 7.b
2. Füzesi Gábor 7.b
3. Hegedűs Sára 7.b

8. évfolyam

1. Szilágyi Bettina 8.a
1. Répási György 8.b
2. Lakatos Loretta 8.a
3. Murvai Nóra 8.a

Hevesy György kémia verseny

7. évfolyam

1. Kiss Liliána 7.b
2. Füzesi Gábor 7.b
3. Visztra Alexandra 7.b

8. évfolyam

Budai Klaudia Zsuzsa 8.a
Szőllősi Krisztián 8.b
Tóth Liliána 8.b

Alapműveleti matematika verseny

5. évfolyam

1. Bucsai László 5.b
2. Tóth Zsolt 5.c
3. Balázs László 5.c

6. évfolyam

1. Hajdu Kata 6.b
1. Kovács István 6.b
2. Kovács Nikoletta 6.b
3. Sallai Petra 6.b

7. évfolyam

1. Kiss Liliána 7.b
2. Füzesi Gábor 7.b
3. Molnár Dorina 7.a

8. évfolyam

1. Szőllősi Krisztián 8.b
2. Budai Klaudia Zsuzsa 8.a
2. Tóth Liliána 8.b
3. Monoki Viktória 8.b

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.