Csúszkáltunk, de nem a jégen!

• által titkár
  • 2015-03-02
  • Csúszkáltunk, de nem a jégen! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Hagyományosan megszervezésre került a téli élményfürdőzés 2015. február 11-én Debrecenben. Felsős tanulóink már nagyon várták a mediterrán hangulatú kellemes és szép környezetben kialakított fürdőkomplexumot. A Polgárról érkező nagy buszt mindig feltöltjük, most is 48 fő tanuló és 2 fő kísérő (Bódi Katalin és Tóth Zoltán) indultak útnak. Délutáni foglalkozás elérte célját, zengett az uszoda a “bátrabb” tanulók sikítozásától. A csúszdák ki lettek próbálva mindenféle helyzetben, hason, háton. Sőt a nagyobb fiúk a kamikázén háttal ülve is lecsúsztak. Levezetésül bekapcsolták a hullám medencét ahol átélhettük milyen egy tengerparton a hullámokon való szörfözés. A sok elhasznált energiát-kalóriát este pótoltuk a Füredi úti McDonald’s étteremben. Vidáman és jókedvűen telt el a délután, és a buszon röviden megfogalmaztuk, hogy jövőre újre ugyanitt.

Tóth Zoltán
testnevelő