VII. Debreceni Nárcisz futóverseny

• 2015-04-10
  • VII. Debreceni Nárcisz futóverseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A futóverseny 7 évvel ezelőtt indult el Debrecenből, ám mára már számos település szervez Nárcisz Futóversenyt  a gyógyíthatatlan betegek iránti együttérzésük kifejezéseként.
A Méltóság Mezeje program kiemelt rendezvénye volt a 2015. április 9-én délután 14:30 -kor rajtoló VII. Debreceni Nárcisz futófesztivál. A résztvevők az új Debreceni Labdarúgó Stadion körül futottak egy kört, a Nagyerdei stadion É-i kapu – Nagyerdei körút – Ady Endre sugárút – Nagyerdei stadion É-i kapu útvonalon.
A futóversenyt Debrecen polgármestere Dr. Papp László nyitotta meg.
A közel 2 kilométeres táv lefutására az érdeklődőket Majka melegítette be.

Iskolánkat Ladmaczi Laura, Visztra Alexandra, Füzesi Gábor és Mága Martin Máté 8.b osztályos tanulók képviselték, osztályfőnökük Tóth Zoltán testnevelő tanár kíséretében.