Megyei Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny

• 2015-04-22
  • Megyei Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2015. 04. 21-én megyei ifjúsági katasztrófavédelmi versenyen vett részt iskolánk 4 tanulója Hajdúszoboszlón. A feladatok elméleti és gyakorlati részből álltak. A 17 feladat közt volt tűzvédelem, tűzoltási gyakorlat, elsősegély nyújtás, mentési gyakorlat, veszélyes anyagok felismerése, riasztás, kitelepítés, árvízvédelem, közlekedési ismeretek, kerékpáros ügyességi gyakorlat, környezetvédelem. A verseny 900-1300 óráig zajlott, majd egy jó ebéd után 1500-kor eredményt hirdettek. Tanulóink derekasan helyt álltak, de az erős mezőnyben így is csak a középmezőnyben végeztek a résztvevő 15 csapat közül.

A csapat tagjai:

• Nagy Emese 5.a