Március 15-ei megemlékezés

• 2016-03-22
  • Március 15-ei megemlékezés bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

„Tied vagyok, tied hazám….”
/Petőfi Sándor/
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 168. évfordulójára emlékezett iskolánk „Haza, a magasban!” című emlékműsorával.
Több hetes felkészülés után mutatták be műsorukat iskolánk tanulói. A mozgalmas, színes és zenei elemekben modern, sokszínű ünnepség komoly kihívást jelentett a színpadi rutinnal nem rendelkező diákoknak, de mindannyian szorgalommal és lelkesedéssel készültek a próbafolyamat során. A szövegtanulás mellett meg kellett küzdeni a koreográfiával, és azzal, hogy minden pillanatban koncentrálni, figyelni kell egymásra.
A közönség elismerő tapsa és a dicsérő szavak mellett a gyerekek számára hatalmas csapatépítő élmény volt a közös munka és az alkotás öröme.
Megköszönjük a 63 tanuló szereplését, felkészítő tanáraik odafigyelő, lelkiismeretes munkáját valamint a szülők segítségét.

A megemlékezésről készült képek megtekinthetők a galériában.