Nemzetközi birkózó verseny Olaszországban

  • által rendszergazda
  • 2016-04-27
  • Nemzetközi birkózó verseny Olaszországban bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Április 23.-án Olaszországban Chiavari város sportcsarnokában rendezték meg a XVI. Grand Prix szabadfogású nemzetközi birkózó versenyt. A versenyen öt ország sportolói mérték össze tudásukat. A rendező Olaszország mellett a meghívott Németország, Svájc, Franciaország és Magyarország képviseltében jelentek meg a versenyzők. Összesen 170 fiatal nevezett, és mérlegelt be, akik három szőnyegen beosztva birkózhattak. Magyarországról, Tiszacsegéről Bari Imre iskolánk 7.c osztályos tanulója a serdülő 50  kg – ban indult. Nagyon ügyes birkózással, négy győzelmet aratott. A dobogó legfelső fokára állva vehette át az aranyérmet.

Iskolánk tanulóközössége és nevelőtestülete nevében gratulálunk az elért szép sport eredményhez. További sikeres birkózást kívánunk!

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.