Őszi projekthét

• 2016-10-13
  • Őszi projekthét bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Szeptember utolsó hetében megrendezésre került iskolánkban az őszi projekthét elnevezésű programsorozat, amely során a diákok rövid sétákat, kirándulásokat tettek a település környékén.

A héten részt vehettek kézműves foglalkozásokon, melynek során nagyon szép alkotások, teremdekorációk születtek.

Kerékpártúrára mehettek a felső tagozatosok. A hetedik nyolcadik évfolyamosok kereken 20 kilómétert tekertek Balmazújváros felé Cserepesre a madármegfigyelő kilátóhoz Bana Józsefné és Simon Albert vezetésével.

Az ötödik-hatodik osztályosok pedig a gáton közelítették meg a szivattyúházat Bodogán István és Szeli Zoltán társaságában.

Köszönetet mondunk a papírgyűjtésen résztvevő szülőknek, diákoknak! Ezen a napon összesen 5533 kg papírt sikerült összegyűjteni.

Őszi gyümölcstálat, gyümölcsképet készíthettünk a pénteki vitaminnapon. Az alkotásokat ezután diákjaink jóízűen elfogyasztották.

A készült képek itt megtekinthetők.