Első, harmadik és hetedik helyezés a Neumann versenyeken

  • által rendszergazda
  • 2016-11-25
  • Első, harmadik és hetedik helyezés a Neumann versenyeken bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium tantárgyi versenyeket hirdetett nyolcadikosok számára. Iskolánkat négy tanuló képviselte matematikából, egy diákunk pedig fizikából és természettudomány „csodálatos világunk” kategóriában indult.

 Az egyéni versenyek első fordulója 2016. október 11-13-án volt az egri iskolában.

Balázs László (8.c) , Bucsai László (8.b) , Tóth Gergő (8.c) és Tóth Zsolt (8.c)

matematikából, Kiss László Dániel (8.c) pedig fizikából és természettudományból is bejutott a második fordulóba. A második forduló versenyei 2016. október 25-én és 26-án voltak a középiskolában. Az eredményhirdetés 2016. november 23-án volt Egerben. Erre az alkalomra három diákunkat hívták meg. A legsikeresebben szereplő iskolákat név szerint kiemelték, köztük a Tiszacsegei Fekete István Általános Iskolát is.

Tanulóink eredményei:

Természettudomány „ csodálatos világunk” :  I. hely       Kiss László Dániel 8.c

matematika  :  III. hely   Bucsai László 8.b

matematika  :  VII. hely Tóth Zsolt 8.c

Matematikából a második forduló után Balázs László 8.c osztályos tanulónk dicséretben  részesült.

Tanulóinkat segítő tanárok:
Paszternák Gabriella matematika
Tóth Imréné fizika
Kiss László  természettudomány

 

Gratulálunk tanulóinknak !

Kiss László

neuman neumann-png

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.