IRÁNY A MARS!

• 2016-12-07
  • IRÁNY A MARS! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A felső tagozatos diákok egy kreatív pályázaton vehettek részt. Csapatban, vagy akár egyénileg maketteket készíthettek egy a Marsra induló űrjárműről, vagy egy elképzelt Mars-űrállomásról.  A pályázatra 14 alkotás érkezett, mely összesen 29 tanuló munkáját dicséri. A fantáziadús alkotásokhoz újrahasznosított anyagokat használtak a gyerekek, dobozokat, műanyag flakonokat, kupakokat, szívószálat, fogpiszkálót, köveket, gyöngyöket…stb. Készültek olyan makettek is melyek világítottak. A beadott pályaművek kiállításra kerültek, ahol az alsó és felső tagozatosok is megcsodálhatták a munkákat. A háromtagú zsűri a  díjnyertes alkotókat oklevélben és jutalomban részesítette. A zsűri tagjai Czető Viktória, Hajdu Katalin és Sajgó Eszter tanárnők voltak.

Helyezettek:

I. Bucsai Emília (6. A osztály)

II. Kiss Mária, Kovács Dorina, Laki Zsuzsanna, Rózsa Nikolett (8. c osztály)

III. Nagy Gergő, Novák Szebasztián ( 7. B osztály)

Különdíj: Kovács Zsolt ( 6.B osztály), Kovács Zsombor ( 3.c osztály)

A képek megtekinthetőek a galériában.