FeHoVa  Budapest

• 2017-02-22
  • FeHoVa  Budapest bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Nagyon szeretek horgászni, szeretem a Fishing and Hunting tévécsatornát, amin nézhetem hogyan vadásznak és horgásznak.

Én is tagja vagyok iskolánkban tartott horgász szakkörnek.

Örültem, amikor ismét részt vehettem a FeHoVa (fegyver, horgászat, vadászat) nemzetközi kiállításon Budapesten.

Tetszett, hogy az idén még nagyobb pavilonban mutatták be külön-külön a horgászathoz és vadászathoz szükséges eszközöket, amelyeket ki lehetett próbálni és természetesen megvásárolni.

Szeretnék majd vadász szakkörre is járni, ha lehet, később vadászati iskolába jelentkezni, mert nagyon élveztem, ahogy a fegyvereket kipróbálhattuk és belegondoltam, hogy milyen szép lenne a természetbe lenni vadászni és horgászni.

Nagy meglepetés volt számomra a solymász bemutató, ami szintén nagyon tetszett. Fantasztikus élmény egy ilyen kiránduláson részt venni egy olyan gyereknek, mint én is, aki szereti a természetet és a természeti sportokat.

Köszönöm, hogy ilyen helyekre eljuthatok, és stílusosan egy Fekete István idézettel fejezném be a fogalmazásomat:

„Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem.
Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete.”

Szervezők: Tóth Imre, Tóth Zoltán

Támogatóink:

Tisza-tavi Sporthorgász Közhasznú Nonprofit Kft.

Tiszacsege Város Önkormányzata

Egyek Nagyközség Önkormányzata