Áldassék a neved, forradalom!

• 2017-03-27
  • Áldassék a neved, forradalom! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Idén a 7. évfolyamosok készültek ünnepi műsorral az 1848/49-es forradalom és szabadságharc emlékére.

A próbák már február elején elkezdődtek, közben folyamatosan készült a dekoráció is. Ahogy közeledett az előadás napja egyre jobban izgult mindenki. Végül nagy tapsot és sok dicsérő szót kaptunk, aminek nagyon örültünk.

Műsorunkhoz támogatást kaptunk a Tiszacsegei Fekete István Általános Iskolától, Tiszacsege Város Önkormányzatától és a Tiszacsege Ifjúságáért Alapítványtól. Köszönjük ezúton is!

A műsor felkészítő pedagógusai: Banáné Nagy Zsuzsa, Dienesné Nemes Zsuzsanna, Kapus Istvánné, Bodogán István.

A dekoráció elkészítésében segítő pedagógusok: Bodogán Istvánné, Szegediné Baja Júlia

Technikai segítők: Böszörményi Csaba, Bohács János, Szemán János

A szereplő tanulók névsora:

1. A

Baán Ferenc