TeSzedd!

  • által titkár
  • 2017-09-20
  • TeSzedd! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Iskolánk idén is csatlakozott az Önkéntesen a tiszta Magyarországért akcióhoz, mely ma hazánk legnagyobb önkéntes mozgalma. A hetedik alkalommal megszervezett programra azért regisztráltunk, mert fontos szerepe van iskolánkban a környezettudatos nevelésnek, és Örökös Ökoiskolaként is példát szerettünk volna mutatni. A szemétgyűjtési akció keretében szerte az országban „nagytakarítanak” a TeSzedd! mozgalom önkéntesei. Azért szervezzük meg ezt a mozgalmat minden évben, hogy közösen megtisztítsuk szűkebb-tágabb környezetünket. Legnagyobb örömünkre idén csatlakoztak tanulóinkhoz Tiszacsege Város Önkormányzatának, a Polgármesteri Hivatalnak a dolgozói is. Az előre feltérképezett illegális szemétlerakó helyekről a szeptember 15-i délelőtt folyamán 28 zsák hulladékot gyűjtött a 70 résztvevő.

Valamennyi, az akcióhoz csatlakozó tanulónak, pedagógus társaimnak és a hozzájuk csatlakozó önkéntesnek köszönöm a részvételt. Találkozunk jövőre is!

Simon Albert
koordinátor – intézményvezető helyettes

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.