„Szelet a vitorlába”-pályaválasztási kiállítás

• 2017-11-09
  • „Szelet a vitorlába”-pályaválasztási kiállítás bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2017.október 18-án Debrecenbe indultak a nyolcadik évfolyamos tanulók a „ Szelet a vitorlába” pályaválasztási kiállításra. Itt szakmákkal és középiskolákkal ismerkedhettünk meg kedves diákok és pedagógusaik segítségével. Többen kérdőíveket is kitöltöttek. Voltak olyanok is akik itt találtak rá arra a szakmára, vagy középiskolára, ahol majd szeretnének továbbtanulni. A kiállítás alatt a színpadon folyamatosan előadások voltak, melyeket középiskolás diákok adtak elő.

A pályaválasztási kiállítás után – közkívánatra – a Fórumban lehetett nézelődni és vásárolni.
Ezúton szeretnénk megköszönni a Tiszacsege Ifjúságáért Alapítványnak, hogy támogatást nyújtott a kiránduláshoz.

E tartalmas és hasznos nap után 16 órakor értünk haza.

Fekete László
8.a osztályos tanuló