Farsangoltunk

• 2018-03-01
  • Farsangoltunk bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2018. 02.10-én került megrendezésre a városi farsang, ahol iskolánkat a 2. a osztály tanulói képviselték. Az Alma együttes Mutasd meg! című dalára táncoltak és Mészely József Farsangoljunk című versét mondták el. Több tanuló még az egyéni jelmezes bemutatóba is bekapcsolódott ahol Tóth Dominika 3. helyezést ért el. Mind a szülők, mind a gyerekek jól érezték magukat ezen a rendezvényen.

2018.02.16-án a DÖK rendezésében került sor a Sztárban sztár című vetélkedőre, ahol az alsó tagozatot szintén a 2. a osztály tanulói képviselték, ahol ismét bemutatták a műsorukat.

2018.02.22-én délután került megrendezésre az osztályfarsang. A tanulók nagyon ötletes jelmezekben érkeztek. Már a bemutatkozás is fergeteges volt, ezután a lufi fújó verseny emelte a hangulatot. A tombola sorsoláskor mindenki szerencsés volt. A Just Dance segítségével szórakoztató táncok születtek. A délután hamar véget ért, mindenki jól szórakozott. Köszönjük a szülőknek a támogató segítséget.
A tanító nénik.