Író- olvasó találkozó

• 2018-04-18
  • Író- olvasó találkozó bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2018.április 13-án a második évfolyamos tanulók nagy izgalommal várták a Dr. Papp József Városi Könyvtár rendezésében szervezett író- olvasó találkozót. A vendég Nyulász Péter író volt.

A gyerekek előzetesen megismerkedtek az író könyveivel, valamint „Elmondom anyunak” című versével. Több tanuló illusztrációt is készített a versről.

A kezdeti megilletődöttség után, egy jó hangulatú, izgalmas előadás bontakozott ki. A gyerekek lelkesen szavalták Péter bácsival a versét. Ámulva nézték az általa bemutatott, saját keze által írt gyermekkori versét.

A készülő könyvéből is ízelítőt hallhattunk. Az élményszerűen bemutatott könyvei felkeltették a gyerekek érdeklődését. Többen megfontolták, hogy kikölcsönzik vagy megvásárolják az író könyveit. A találkozó végén a gyerekek dedikált könyvjelzőt kaptak.

Úgy érzem, hasznos és tanulságos órát töltöttünk az író társaságában.

Köszönjük szépen a lehetőséget, hogy ott lehettünk és közösen átélhettük ezt a találkozást.

A 2. osztályos tanító nénik