Tájékoztató

• 2018-08-27
  • Tájékoztató bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Amint látható iskolánk egyik épületén, a nyár folyamán átalakításokat végeztek. A világítás korszerűsítése, a nyílászárók cseréje, a szigetelési munkálatok lassan befejeződnek, tehát nincs akadálya a tanévkezdésnek. A tantermek felújítva, festve, takarítva, pedagógusaink pedig felkészülten várják az iskolába érkezőket, tehát teljesen alaptalanok azok a településen hallható feltételezések, hogy a tanítás nem kezdődik el a tanév rendjében meghatározott időben.

Tanévnyitó ünnepségünket 2018. szeptember 3-án (hétfőn) 8 órakor tartjuk.

Az első tanítási napon:

• a nyári ebédet igénylők számára biztosítjuk az étkezést, ekkor is elvihetik az ebédet. Aki a következő naptól étkezési ellátást igényel, azt az első tanítási napon az osztályfőnöknek jelezni kell, és a szükséges dokumentumokat Laki Szabolcsnénak leadni.
  • A tanévnyitó ünnepség után 3 tanórát tartunk, majd ezt követően 11:30 perckor minden tanuló hazamegy.

Az első két tanítási napon a tanulóra vonatkozó határozatok másolatait, az adategyeztető lapokat pontos adatokkal kitöltve, s rajta minden változást feltüntetve kérjük visszaküldeni.

Minden kedves szülőt és érdeklődőt szeretettel várunk tanévnyitó ünnepségünkre.

Bana Józsefné
Intézményvezető