Tanévnyitó ünnepség

  • által rendszergazda
  • 2018-09-12
  • Tanévnyitó ünnepség bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Véget ért a hosszú nyári szünet, így szeptember 3-án a 2. évfolyamos tanítványainak tanévköszöntő műsora nyitotta ünnepségünket, akik Dusa Gabriella és Bódi Zsuzsa tanító nénikkel készültek fel. Ezután Bana Józsefné iskolánk intézményvezetője tartotta meg beszédét, melyben köszöntötte elsős diákjainkat, ismertette a nyáron elvégzett felújítási munkálatokat, melyek az iskola megkezdésekor még folytak.  Kérte diákjainkat a külső és belső környezetünk megóvására. Bemutatta új kollégáinkat Domahidi Jolán tanító nénit, valamint Blága Csaba matematika, informatika és fizika szakos tanárt.

 

Tanévnyitó ünnepségünkkel kezdetét vette a 2018/2019-es tanév, melyhez diákjainknak és kollégáinknak sikeres, mosolygós és boldog új tanítási évet kívánunk!

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.