Közlekedési ismeretek verseny 1-4.osztályosok számára (GYIK Kupa)

  • által rendszergazda
  • 2018-12-10
  • Közlekedési ismeretek verseny 1-4.osztályosok számára (GYIK Kupa) bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

 

Az idén is jelentkeztünk az alsósok számára rendezett „Gyermek Iskola Kupára”. A csapatunk tagjai a helyi megmérettetés legjobbjaiból kerültek ki. Az elsősök közül Sarkady Jolán Léda, a másodikosok közül Fekete Dóra, a harmadikosok közül Kalóz Nóra, a negyedikesek közül Gyursánszki Tímea volt a legeredményesebb. Felkészülésünket siker koronázta, a területi fordulón Balmazújvároson, fölényes győzelemmel a dobogó első helyén végeztünk. Minden évfolyamban iskolánk tanulói voltak az elsők.

Ezzel az eredménnyel bejutottunk a megyei döntőbe, ahol 15 csapat mérte össze elméleti és gyakorlati tudását november 22-én. Az elméleti rész tesztlap kitöltéséből, a gyakorlati rész szabályossági feladatokból állt egy előre megépített pályán. A felnőtteket is próbára tevő feladatokat nagyon ügyesen oldották meg a kicsik! Iskolánk csapata a megye 4. legjobb csapatának bizonyult. A negyedik osztályosok közül Gyursánszki Tímea pedig a dobogó 3. helyére került. Gratulálunk nekik, nagyon ügyesek voltak!
Balesetmentes közlekedést mindenkinek!

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.