Lúdas Matyi

• 2018-12-10
  • Lúdas Matyi bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2018. 12 .04-én a Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola alsó tagozatos tanulói a Hajdúböszörményi Tankerület jó voltából, a Balmazújvárosi müvelődési központban megtekinthették a Lúdas Matyi című interaktív előadást. Már a buszok érkezése előtt nagy volt az izgalom a 3.a osztályban, amit az utazás még fokozott. A színházterem is nagy ámulatba ejtette őket. Miután elfoglalták a helyüket nagy érdeklődéssel várták a műsort. A színészek bravúros játékát a hálás közönség tapssal jutalmazta. Néhány gondolat a tanítványoktól:” Nekem nagyon tetszett a színház. A kedvenc jelenetem volt a döbrögi vásár, meg az erdő. „ Nekem az tetszett, hogy megverte Ludas Matyi Döbrögit, de gumibottal, a mesében fa bottal. Élveztem, mert jó volt és vicces.  …”, „és elkezdődött a műsor, annyit kacagtunk rajta….”

Köszönjük a szervezőknek, hogy láthatták tanítványaink ezt a szép előadást.

A 3. a osztályos tanító nénik