Tanulmányi kirándulás Debrecenbe

• 2019-06-14
  • Tanulmányi kirándulás Debrecenbe bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2016.05. 29-én a 3. a osztály tanulmányi kiránduláson vett részt. Az úti cél Debrecen volt. A gyerekek és szülők nagy izgalommal várták a buszt, ami időben meg is érkezett. A borongós idő sem szegte kedvét a lelkes kis csapatnak. Már a buszban élénk beszélgetés folyt arról ki mit szeretne látni. Aztán megérkeztünk első állomásunkra az Állatkertbe. Hatalmas izgalom vett erőt a gyerekeken. Mindent szerettek volna egyszerre megnézni. Volt bőven látnivaló, órákig tudtunk sétálni és mindig újabb és újabb látnivaló ejtett rabul bennünket. A legnagyobb sikere azonban a kismajmoknak volt. Illetve amikor zoo csemegével etették az állatokat. A nagy csodálkozások közepette azért néha letelepedtünk egy -egy árnyas fa alá és oltottuk éhségünket és szomjúságunkat. Nehezen tudtuk rászánni magunkat az indulásra, de várt még ránk egy belvárosi séta. Megcsodáltuk a Nagytemplomot a szobrokat, szökőkutakat. Elmentünk még a Fórumba is ahol mozgó lépcsőztünk, valamint fagylaltoztunk. Nagyon hamar eltelt ez az izgalmas nap. Rengeteg élménnyel telve értünk haza.
A tanító nénik