Térségi Warrior Bajnokság Újszentmargitán

• 2019-10-03
  • Térségi Warrior Bajnokság Újszentmargitán bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2019. szeptember 14-én rendezték meg Újszentmargitán a Térségi Warrior Bajnokságot.
A Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola 7. osztályos tanulóinak kis csapata is vállalta a kihívásokat.
A csapatot Lévai Eszter, Szabó Anna Judit, Hajhu Kristóf és Király Tibor alkotta.
A versenyen az idei Exatlon Hungary két kiváló versenyzőjével Szabó-Thomka Hannával és Mischinger Péterrel is találkozhattak.
Szakszerű bemelegítést tartottak a mérkőzés előtt, ezt követően pedig pályára léptünk, semmitől sem féltünk. Újszentmargita csapatával tettük magunkat próbára. Különböző nehézségű feladatok várták a résztvevőket, majd a legjobb lány döntőt Lévai Eszter, míg a legjobb fiú döntőt Hajdu Kristóf játszotta Újszentmargita ugyancsak legjobb lány és fiú versenyzőjével szemben.
Másodpercekkel maradtunk le tőlük, de nem keseregtünk, met igazi élmény volt részt venni a megmérettetésen.
Ezúton köszönjük Újszentmargitának a lehetőséget, nagyon jól éreztük magunkat.

Tóthné Vásári Mária