A magyar kultúra napjáról

  • által rendszergazda
  • 2020-02-05
  • A magyar kultúra napjáról bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

„- Mondd, lángocska: olvassa valaha valaki ezt az írást?”

Fekete István

 

Olvasni jó….. Fekete István könyveiből

120 éve született és 50 éve hunyt el Fekete István, iskolánk névadója. A magyar kultúra napján, 2020. január 22-én emlékezünk a népszerűíróra. A 4-8. évfolyamos tanulók a fenti mű novelláiból olvastak fel részleteket. Irodalmi programunk 2020. január 22-én 14.00 órakor kezdődött, amelyen Fekete István emlékét idéztük fel a felső tagozatos osztályok tanulóinak közreműködésével. Fekete István Tíz szál gyertya című könyve részleteinek felolvasásával emlékeztünk iskolánk névadójára.

Megköszönjük az osztályfőnökök és az iskolavezetés közreműködését, támogató segítségét! Iskolánk honlapján és plakátokon is hirdettük e szóban forgó rendezvényünket, meghívóval szólítottunk meg minden kedves érdeklődőt. Ezúton köszönjük a megjelent szülők részvételét. A szervezésért, az előkészületekért köszönetet mondunk azon kollégáknak, akik e program lebonyolításában részt vettek. Mindenki magával vitte rendezvényünk mottójának üzenetét…
„- Mondd, lángocska: olvassa valaha valaki ezt az írást?”
„Igen! Olvastuk!”

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.