Tavaszi szünet

• 2020-04-07
  • Tavaszi szünet bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A március 16-án életbe lépet digitális tanítási rend mindenki számára nagy kihívást jelent. Soha nem volt még ennyire fontos a tanulók, a szülők és a pedagógusok együttműködése és egymásba vetett bizalma, a digitális munkarend sikere jelentős mértékben ezen múlik.

A tavaszi szünet előtt köszönöm minden szülőnek a kitartó együttműködését, javító szándékú észrevételeinek jelzését felénk. A tanítványainknak az új feladatokhoz való alkalmazkodást, a feladatok megoldását és visszaküldését.

A tavaszi szünet ideje 2020. április 9-14.

A szünet előtti utolsó tanítási nap április 8. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap április 15. (szerda).

A szünet ideje alatt pihenést, kikapcsolódást, a digitális világ néhány napra történő kizárását kívánom a szülőknek és diákjainknak egyaránt.

Tiszacsege, 2020. április 7.

Bana Józsefné intézményvezető