Ballagás

Tisztelt Szülők! Kedves Ballagó Diákok!

Hamarosan elérkezik a ballagás, melyet az eddigiektől eltérő módon, a két osztálynak különböző időpontban, de azonos keretek között, az alábbi módon rendezünk meg:

• Az előzetes tájékoztatásban leírtaknak megfelelően 2020. június 12-én 17 órakor a 8.a; 18 órakor a 8.b osztály ballagása kezdődik.
  • A tanulók a ballagás megkezdése előtt 15 perccel kell, hogy megérkezzenek osztálytermükbe.
  • Az ünnepség időtartama kb. fél óra melyen csak a tanulók és osztályfőnökeik vehetnek részt.
  • Az iskola területére a szülők nem léphetnek be!
  • Amennyiben a szülők elkísérik gyermeküket, az iskolával szembeni parkolóban az ünnepség időtartama alatt várakozhatnak. Minden tanítványunkat legfeljebb két hozzátartozója várhatja! A parkolóhelyet kijelöljük a tanuló nevével, mindenki arra a helyre parkoljon, ahol gyermeke nevét látja, és ott várakozzon az átvonuló gyermekekre! Kérem, ezt tartsák be!
  • A ballagás után a tanulók erre a helyre átvonulnak, ezért a középső területet hagyják szabadon!
  • A 8.a osztályosok a kivonulást követően lehetőleg minél hamarabb hagyják el a területet, hogy a helyek felszabaduljanak a 8.b ballagására érkezőknek!
  • Az ünnepségről készített videofelvételt és a fotókat, egy később megjelölt időponttól DVD-re kiírva térítésmentesen átadunk!
  • A felmerülő kérdésekre 8 és 12 óra között az 588-055-ös számon válaszolok.

Megértésüket megköszönve, tisztelettel

Bana Józsefné intézményvezető