Az 1848/49-es forradalom és szabadságharcra emlékeztünk

  • által titkár
  • 2014-03-17
  • Az 1848/49-es forradalom és szabadságharcra emlékeztünk bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

 

A hetedik évfolyamos tanulóink hetek óta készültek az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 166. évfordulójának megünneplésére. A Minier Mária Magdolna, Füzesi Gabriella, Kapus Istvánné, Vassné Szucskó Margit és Tóth Zoltán kollégáim segítségével készült „A haza minden előtt” zenes irodalmi emlékműsoron Bényei Sándor a Balmazújvárosi Tankerület igazgatója iskolánk tanulóival és dolgozóival méltó keretek között emlékezett nemzeti ünnepünkön. A városi ünnepséget követően az intézményvezetés, illetve Szegedi Szilvia és Kovács János a Diákönkormányzat nevében elhelyezték a megemlékezés koszorúját az emlékműnél.

 


próbán készült képek>>

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.