Alapműveleti Matematikaverseny

  • által titkár
  • 2014-04-28
  • Alapműveleti Matematikaverseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Iskolánk több éve részt vesz az országos felmenő rendszerű Alapműveleti Matematikaversenyen, melyre ebben a tanévben is jelentkeztünk. Az iskolai forduló megírását követően a legjobb eredményt elért tanulókat neveztük be a megyei megmérettetésre, melyre 2014. április 9-én a Balmazújvárosi Református Általános Iskolában került sor.

Ezen a napon iskolánk 3 tanulója mérte össze tudását az egyes évfolyamok legjobbjaival. A nyolcadikosok között Szőllősi Krisztián 5. helyezést, a hetedik évfolyamon Kiss Liliána 2. helyezést és az ötödik osztályosok között Bucsai László 1. helyezést ért el.

A megyei fordulós eredmények országos összesítése után elkészült rangsor alapján a legjobbak jutnak tovább az országos döntőre.

Az elért eredményekhez gratulálok és további jó versenyzést kívánok!

Füzesi Gabriella, a versenyzők felkészítő tanára

Kategóriák: hírek

Hozzászólások lezárva.