Tankerületi angol nyelvi verseny

• által titkár
  • 2014-05-14
  • Tankerületi angol nyelvi verseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

„English 4 you” vagyis „Angol nyelv  Neked / Nektek” címmel  többfordulós angol nyelvi versenyen vettek részt iskolánk tanulói vegyes korcsoportú négyfős csapatokban 2014. május 8-án a balmazújvárosi Dózsa György úti Általános Iskolában.

A „Yellow submarine” (Sárga tengeralattjáró) csapata, melynek csapattagjai:  Tóth Zsolt 5.c, Kovács István 6.b,  Kiss Liliána 7.b és Tóth Liliána 8.b osztályos tanulók voltak, a versenyző 11 csapat közül az V. helyezést érte el.

A „Crazy Cars ”(Őrült Verdák) csapata, melynek tagjai : Bucsai László 5.b , Papp Nóra  6.a, Csenki Norbert 7.a és Lakatos Loretta 8.a osztályos tanulók voltak, a verseny utolsó harmadában végeztek, de nem az utolsó helyen!

Szeretettel gratulálunk, és további hasznos nyelvtanulást kívánunk a lelkes csapattagoknak!
„Always look on the bright side of life!”  (Mindig nézd az élet napos oldalát!)
Felkészítő tanáraik: Kovács Zsoltné és Zsuposné Boruzs Annamária